Nawigacja

• Rekrutacja

01.02.2018

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego oraz uzupełniającego na rok szkolny 2018/2019 do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I

1. W dniach 21-28 II 2018 należy składać deklaracje o kontynuowanie przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym.

2. W dniach 1-30 III 2018 roku są wydawane i przyjmowane wnioski o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

• Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Proszowickiego

W dniu 18.01.2018 roku w Nowym Brzesku odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Proszowickiego.
    W pierwszym meczu nasze zawodniczki pokonały drużynę Nowe Brzesko 1  2:0, w drugim meczy pokonały Nowe Brzesko 2 również 2:0, w trzecim spotkaniu pokonały drużynę z Pałecznicy 2:0. Decydujące i najbardziej emocjonujące okazało się stracie z drużyną z Proszowic, pierwszego seta wygrały nasze dziewczęta, w drugim secie lepsze były rywalki i rozstrzygnięcie musiał przynieść trzeci decydujący set. Trzeci, decydujący set toczył się po naszej myśli bo dziewczęta prowadziły już 12:9 ale pojawiły się problemy z przyjęciem zagrywki, przy stanie meczu 12:13 dla rywalek, wzięliśmy jeszcze  "czas na żądanie trenera"  ale niestety, przeciwniczki dalej nękały nas mocną zagrywką  i ostatecznie zwyciężyły 12:15.
    Wielkie brawa dla dziewcząt. Gratulujemy 2 miejsca!